A sikeres fuvarozók szakmai lapja

Ügyfélszolgálat: +36/20-42-300-42
E-mail: info@ujmedia.eu

2024-ben piacra kerülnek az első elektromos MAN teherautók

Az MAN 2024-ben megkezdi az elektromos teherautók sorozatgyártását. Az első évre tervezett 200 db e-kamion még a törzsvevők igényeinek a kielégítésére is kevés.

A termelés felfuttatásához azonban a mostaninál több elektromos töltőpontra és a teherautó-beszerzések állami támogatására lenne szükség. A mücheni gyár futószalagjairól teljes kapacitás esetén 8 percenként le tudna  gördülni egy-egy új teherautó.

A gyártó úgy számol, hogy 2030-ban az EU-ban újonnan forgalomba helyezett teherautóknak legalább a fele elektromos meghajtású lesz.

Forrás: Verkehehrsrundschau

A Fuvarlevél szerkesztősége azzal foglalkozik, hogy újságai, szakkönyvei és honlapja segítségével támogassa a szállítmányozó vállalkozások működését. Újságcikkeiben, szakmai írásaiban könnyen érthetővé teszi a magyar jogszabályi előírásokat, bemutatja az új technológiákat és megadja a választ az összes olyan kérdésre, amivel olvasói hozzá fordulnak.

Ügyfélszolgálatunk segítségével előfizetőink gyors és pontos szakmai választ kaphatnak felmerült kérdéseikre.

Hirdetés

Hirdetés megrendelése:
Telefon: 30/628-9945
E-mail: hirdetes@ujmedia.eu