Július 18-tól csak a le- vagy felrakóra tartó nehézgépjárművek hajthatnak be Kolozsvárra. A városon keresztül tranzitolni nem lehet, a kijelölt elkerülő útvonalat kell használni. A kolozsvári áthaladást eddig fizetős engedélyhez kötötték, most azonban teljesen megtiltották a 7,5 tonnánál nehezebb teherautók tranzitforgalmát. A nehézgépjárművek ha nem kolozsvári címzetthez tartanak, akkor csak a várost elkerülő tranzit útvonalat […]
Ez a bejegyzés csak előfizetők számára érhető el. log in






