Rotterdamból gurultam Angliába. Megérkeztem a kikötőbe, becsekkoltam, elintéztem a vámpapírokat, majd felhajtottam a kompra. Mikor kell a menetírón a komp gombot kiválasztanom? És a hajó megérkezése után mikor kell a célországot megadnom? A komp vagy vonat funkciót kizárólag akkor használjuk, ha a járművezető pihenőidőt tölt a kompon. A kikötőbe érkezés, bejelentkezés, vámügyintézés még a normál […]
Ez a bejegyzés csak előfizetők számára érhető el. log in






