„Négykezesben indulok, de útközben, a második munkanap közepén melegváltásban cserélem a váltótársam. Hogyan számoljuk ilyenkor a műszakot? Hozzá kell igazítani a friss kolléga 30 órás ciklusát az én már megkezdett időmhöz? Ha nekem már csak 13 órám maradt hátra a 30-as ablakomból, akkor a váltótársnak csak 4 órát szabad dolgoznia a kilences pihenő előtt? Vagy […]
Ez a bejegyzés csak előfizetők számára érhető el. log in






