Mikor kell tranzitutat használnunk? Az új szabályozás a 20 tonna feletti szerelvények határátlépő forgalmát érinti. A lényeg nagyon egyszerű. Ha a fuvar csak áthalad Magyarországon, és nincs itt sem felrakó, sem lerakó, akkor a jármű kizárólag a kijelölt tranzitút-hálózaton közlekedhet. Magyarul nem térhetünk le a térképen megadott útvonalakról. Ezt az úthálózatot egy minisztériumi rendelet és […]
Ez a bejegyzés csak előfizetők számára érhető el. log in






