December 1-jével kezdték szakaszosan újraindítani a továbbfejlesztett TSM rendszert. A lekapcsolását egyébként nem jelentették be, csak az újraindításról adott ki közleményt a minisztérium. Valószínűleg a döntéshozók is belátták, hogy a rendszer pontatlan. Most újrahitelesítették a mérőpontokat, a korábbi 5%-ról 10%-ra emelték fel a tűréshatárt. Évekkel ezelőtt szóba került, hogy a TSM rendszer működésén változtatni kell. […]
Ez a bejegyzés csak előfizetők számára érhető el. log in






