„Görögországba vittem volna árut Szerbiából, de a határon közölték: nincs BEGYA, nincs tovább. Egyedül próbáltam megoldani a telefonomról a parkolóban, de az új rendszer teljesen kifogott rajtam. Mi ez az új kötelezettség, és milyen szabályai vannak?” Mi ez a változás? Ismerős a fenti helyzet? Nincs egyedül. A változás lényege, hogy a NAV 2026 februárjában átállt […]
Ez a bejegyzés csak előfizetők számára érhető el. log in






